Ще нікому не вдалося залишити прокляте місце, тож люди змушені пристосовуватися до нових умов. Вдень жителі облаштовують побут, а вночі борються за власне виживання, адже після заходу сонця на вулицях з’являються смертельно небезпечні монстри. Це чорна комедія, головний герой якого – колишній морський піхотинець і найманий вбивця, який відчуває, що завжди мріяв про акторську кар’єру. Науково-фантастичний серіал, знятий за однойменною книжкою Волтера Тревіса.

  • Марія починає власне розслідування, яке розкриває несподівані таємниці минулого.
  • Критики хвалили «Ведмедя» за майже ідеальний баланс драми й комедії та прекрасний акторський склад.
  • Дівчата, які раніше разом училися в старшій школі, прибувають на спільну зустріч, а опиняються у вирі апокаліптичного припливу, від якого може постраждали весь кампус і територія навколо.
  • Одного разу Настя потрапляє у ДТП, в якому, за передбаченнями, постраждав один з клієнтів її клініки.
  • Прем’єра серіалу в лютому 2021 року знову порушила дискусію про колективний сексизм і жорстокість щодо жінок, які стають знаменитими у дуже юному віці.

Глядачі зможуть побачити видовищні та запеклі повітряні бої очима британських та америкасньких пілотів. Після страшної епідемії, яка ледве не знищила людство, двоє героїв — 14-річна сирітка Еллі та контрабандист Джоел разом вирушають у подорож руїнами постапокаліптичного світу. Творчість Едгара Аллана По завжди приваблюватиме увагу режисерів та сценаристів, бо доробок письменника — невичерпне джерело натхнення та сюжетів для екранізацій. Новинка від Нетфлікс базуватиметься на однойменному оповіданні майстра готичного хоррору про родину вікторіанських часів, якій дошкуляють потойбічні сили. Режисер проекту — Майк Фленган, тож більша частина акторського касту “перекочувала” до серіалу з попередніх його робіт.

Найкращих Серіалів 2021 Року

Після виходу «Мандалорця» у 2019 році саме серіальний формат став ключовим для франшизи «Зоряних війн». Уже «Книга Боби Фетта» була слабшою за «Мандалорця», а «Обі-Ван Кенобі», який вийшов влітку 2022 року, потрапив під шквал критики. «Андор» багато критиків назвали справжньою новою надією для франшизи, бо виявилось, що Disney ще може робити серіали на дуже високому рівні. Комедійна драма про стосунки матері з дочкою залишає неоднозначне враження. Вона розповідає про переїзд Джорджії та її дітей Джинні й Остіна.

що подивитись серіали

Як і в першому сезоні, ми від початку знаємо, що знайомство героїв завершиться вбивством, але не знаємо, кого саме та чому. Комедійний серіал із Джин Смарт у головній ролі, що точно вартий і глядацького часу, і глядацьких сліз. Сюжет фокусується на Деборі Венс ― колись успішній стендаперці із сорокарічним стажем. Раптово слава кудись зникає, тож до неї приставляють молоду асистентку Ейву (Ханна Ейнбіндер), яка має допомогти з актуальними жартами та залученням молодої аудиторії. На жінок чекає складне співіснування та шлях до подолання конфлікту поколінь.

Почуваюся Добре (feel Good)

Головні ролі зіграли актори Дієго Луна (“Дощовий день у Нью-Йорку”), Стеллан Скашгорд (“Тор”), Адріа Архона (“Морбіус”) та інші. Це драматичний серіал, заснований на однойменному психологічному трилері 1988, знятого https://digitec-ve.com/ Девідом Кроненбергом. Однак якщо у старій картині головну роль виконував чоловік, то в оновленій версії вона дісталася жінці. За сюжетом сестри-близнючки працюю гінекологинями, які допомагають завагітніти жінкам.

Серіал заслуговує на увагу й завдяки винятковій акторській роботі Ніколи Вокер. Її героїня розвінчує традиційний образ похмурого детектива з купою особистих проблем. Містичні події та приховане подвійне життя мешканців маленького містечка дають прямі відсилання до “Твін Пікса” Девіда Лінча. Її подорож стає приголомшливим соціальним зрізом американського життя тих часів.